Poland Life

Zapraszamy na nowe forum ! http://polandlife.cba.pl/mybb/

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-06-17 13:24:38

sasik
Administrator
Dołączył: 2017-06-17
Liczba postów: 7
Windows 7Firefox 54.0

Rekrutacja na lidera .

Witam . W dniu dzisiejszym pragnę otworzyć rekrutację na lidera  [dblpt])
Podania w stylu dowolnym .
Życzę powodzenia .

Offline

#2 2017-07-10 13:23:17

Chwytak
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-10
Liczba postów: 2
WindowsChrome 58.0.3029.96

Odp: Rekrutacja na lidera .

Witam mam na imię Grzegorz.Nick Chwytak.Chciałbym złożyć podanie na lidera ASDP ponieważ byłem już w innych frakcja ale nie jako lider więc to będzie mój pierwszy raz jak lider. Jako nowy gracz tego serwera chciałbym się dostać do ASDP. Byłem w frakcja takich jak PSP i AMSC.
Z góry dziekuję i mam nadzieje że się dostane jako lider ASDP

Offline

#3 2017-07-10 13:24:44

TygryS
Użytkownik
Dołączył: 2017-07-10
Liczba postów: 2
WindowsFirefox 54.0

Odp: Rekrutacja na lidera .

Serial: 7E0FE2D9B4C9DCF27989F0E383010A42
Nick: TygryS
Wiek: 13 lat
ScoreRP: tymczasowo 0 RP
Staż na serwerze: 4dni
Dlaczego Ty?:  Lubie grać RP szczególnie w SAPD. Chce mieć zajęcie siedząc na służbie.  Myślę że się nadam na tą frakcję.Dlatego że kiedyś byłem policjantem i całkiem dobrze mi idzie.W innej frakcji się nie widzę. Mam dużą styczność z policją ponieważ mieszkam obok niej .jak mnie przyjmiecie to będę pomagał, służył, chętnie będę starał się coś od siebie dodać na serwer.
Coś o sobie?: Nazywam się Igor. Mam 13 lat i przeszedłem do 6 klasy szkoły średniej. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich czarnych włosach . Mam brązowe oczy. Zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje,gdy ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby.Gram często w mta i też zawsze rekrutuje na innych serwerach do SAPD ponieważ jest ona moją najulubieńszą pracą i zawsze gdy jest to możliwe rekrutuje na innych serwerach Do SAPD .Lubię grać jako SAPD.
Umiejętności jazdy: 8,5/10 ;3
Umiejętności strzelania: 7,5/10
Umiejętności odgrywania akcji RP: 9,5/10
Znajomość ortografii: 9,5/10
Czy posiadasz Ts3?: tak
Akceptujesz regulamin?: Oczywiscie Akceptuje.
Czy posiadasz prawo jazdy kat. B?: tak.
Ostatnia frakcja (Data zwolnienia/rezygnacji): brak
Jakieś doświadczenie w służbach porządkowych?: 9,5/10
Akcja RP(Minimum 15 użyć akcji /me): /me stać tu SAPD zjedz na pobocze i zaciągnij ręczy. /me witam tu <ranga> SAPD hubixd123 znany powód zatrzymania? /me chce pan jail czy mandat /me dziś dostaje pan tylko upomnienie /me dostaje pan mandat w wysokości <kwota>/me dziękuję to tyle na dziś dowidzenia
Mam nadzieję że gdy się dostanę to będę doskonałym Strozem Prawa.
Pozdrawiam
TygryS

Offline

#4 2017-10-14 01:08:20

Patrol242
Użytkownik
Dołączył: 2017-10-14
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja na lidera .

Czesc Sasik [dblpt]D
Nick:patrol242
Wiek:15 lat :^^
Dlaczego chce ?:Ponieważ Bardzo polubiłem ten serwer,bardzo dobrze mi się gra,miła atmosfera,ad,oni pomocni w każdej sytuacji
Akceptuje regulamin,Posiadam prawo jazdy na 3 kategorie,jestem często na serwerze,280 RP,ogólnie ortografie mam 9/10 tylko zdarza mi się pisać szybko i mylą mi się litery [dblpt][slash] jestem zwykłym chłopakiem jestem niski mam 165cm wzrostu,z chęcią lubię pograć na tym serwerze [dblpt]D
Rozważ moje podanie
Pozdrawiam: Patryk [dblpt])

Offline

#5 2017-11-08 22:31:30

xxxdomixxx
Użytkownik
Dołączył: 2017-11-08
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Odp: Rekrutacja na lidera .

Witam, na imię mam Dominik, mam 16 lat.  Interesuję się motoryzacją, piłką siatkową. Gram również w różnego typu gry np CS:GO, Mta itd. Ostatnimi czasy spędzam bardzo dużo czasu na serwerach typu RPG. Mam już trochę doświadczenia na takim o to stanowisku ponieważ na dwóch serwerach byłem już liderem SAPD ( San Andreas Police Departament) przez bardzo długi okres czasu ( prawie rok ale serwer upadł) oraz byłem liderem we frakcji OSP. Jestem osobą miłą, słowną, zawsze dotrzymuje danego słowa, potrafiącą rozbawić. Bycie liderem SAPD jest dla mnie idealną Funkcją na serwerze RPG ponieważ mam naprawdę duże doświadczenie w tej frakcji. Ogarniam wszystkiego typu komendy w SAPD, wszystkie rodzaje broni, skiny itp. Potrafię również dobrze odgrywać RP. Od dziecka marzyłem żeby zostać policjantem ale udawało mi się to tylko na serwerach RPG. Jeżeli bym się dostał na lidera tej frakcji, to był bym w niej tylko dla przyjemności i również dla marzeń, które w przyszłości może się spełnią. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam Dominik.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
skoki - sdtt - above - hellbreak - wypoway