Poland Life

Zapraszamy na nowe forum ! http://polandlife.cba.pl/mybb/

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-01 23:19:30

FeiZzu
Użytkownik
Dołączył: 2017-09-01
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 60.0.3112.113

Podanie na supporta

Cześć, ostatnio a dokładnie 29/30 sierpnia Sasiak napisał że zrobi rekrutacje na supporta.
Zauważyłem również wtedy , że dużo graczy jest nie ogarniętych tzn. Trolluje, kupuje perki, blokuje wyjazdy do prac.
Jest pełno ss'ów. Więc postanowiłem zrobić rekrutacje bo słyszałem również ,że szukacie 3 supportów [dblpt]D

Mam na imię Michał. Mam 15lat na serwerze mam przegrane 300minut, jestem koleżeński, pracowity, uprzejmy, potrafię używać dużo komend do Supporta oraz wyższych rang.
Ponieważ, na wielu serwerach posiadałem możliwość grania na takich rangach, sam nie długo ( mam nadzieję ) stworzę własny serwer więc raczej takie komendy powinienem znać [dblpt]D
Mieszkam w woj, wielkopolskim. Interesuję się informatyką oraz MTB. Moim hobby jest jeżdzenie przeważnie po lasach na rowerze, jest to takie odprężenie się dla mojego organizmu [dblpt]D
Oraz lubię również popykać sobie w MTA, Cs'a, Warframe czy co tam jeszcze wpadnie pod rączki [dblpt]D
Wątpie ,że mnie przyjmiecie, chyba że nie zwracacie uwagi na wiek. Pomimo tego że mam 15 lat. Mam dużą wiedzę na temat rang Support czy też komend.
Będę jednak dobrej myśli i poczekam na odzew od CEO ^^
Mogę również dodać ,że jestem strasznie aktywny. Ale zobaczę jak to będzie w dni szkolne ;/
Lecz zawsze znajdę czas na wejście na serwer. A przynajmniej na 2h Dziennie [dblpt]D
Nick: FeiZz
Serial: 10572E80F4D6B3B64A1CFCB5DF587EA3

Ostatnio edytowany przez FeiZzu (2017-09-01 23:23:59)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
golden-life - wcw - wilki - kijewo - hustlepoland